09.08.2018 | Redakce

Odjede jeden z fanoušků z nedělního zápasu v novém autě?

Velkou možnost vyhrát automobil značky Ford od společnosti AUTO IN maji fanoušci FK Teplice v právě probíhající sezóně na domácích utkáních žlutomodrého celku. Jednu z největších příležitostí budou mít už tuto neděli na zápase se Spartou, vzhledem k velkému zájmu o utkání už je spíše otázkou zda-li se bude losovat Ford Ka+ nebo dokonce Ford Focus.

Při každém domácím utkání, ve kterém návštěvnost překročí 8000 diváků totiž odjede jeden z fanoušků na zápase ve zbrusu novém voze Ford Ka+, pokud návštěvnost překročí 12000 diváků, bude se soutěžit dokonce o automobil Ford Focus! Na každém zápase, na kterém bude alespoň 5000 diváků se pak bude soutěžit také o dárkový poukaz v hodnotě 10000 Kč do obchodního centra Olympia Teplice.

Možnost vyhrát tyto zajímavé ceny dostanou všichni fanoušci, jejichž čárové kódy budou v turniketovém systému přítomny na stadionu, tudíž všichni fanoušci bez ohledu na to, jestli vlastní permanentní vstupenku nebo jednorázový lístek pro dané utkání.

Žlutý Ford Ka+, o který se soutěží, fanoušci mohou vidět v teplické Olympii, kde je vystavené. Při každém domácím utkání je pak vystaven přímo u hrací plochy. Jeden šťastlivec tento automobil vyhrál už v minulém ročníku právě při zápase se Spartou.

Doražte tedy v na utkání FK Teplice, vezměte sebou své přátele a známé a třeba právě vy odjedete ve zbrusu novém voze značky Ford! Možnost máte už tuto neděli v 18:00 na Stínadla na utkání FK Teplice - AC Sparta Praha v rámci 4. kola FORTUNA:LIGY.

O2 TV Bonusový klub permanentkářů