6.kolo | so 25.8. | AGC Aréna Na Stínadlech
FK Teplice - SK Slavia Praha
5.kolo | so 18.8. | Letná, Zlín
FC Fastav Zlín - FK Teplice
včera | Jiří Kučera

První trénink

před 2 dny | Novák Jaroslav

U19: Tréninkový plán ( 20.8. - 26.8.2018 )

před 3 dny | Redakce

​Juniorka hostí Spartu

před 3 dny | Novák Jaroslav

U18: Tréninkový plán ( 20.8. - 26.8.2018 )

před 3 dny | Novák Jaroslav

Ve středu 22.8. Memoriál Tomáše Kameníka

před 3 dny | Redakce

Zlín - Teplice 1:0 (0:0)

před 3 dny | Novák Jaroslav

Sobota 18.8. : Výsledky dorostů a žáků

6.kolo | ne 26.8. | Mladá Boleslav
FK Mladá Boleslav - FK Teplice
17:00
5.kolo | ne 19.8. | Dubí - Pozorka
FK Teplice - AC Sparta Praha
3.kolo | pá 24.8. | Klíše
FK Ústí nad Labem - FK Teplice
10:00
1.kolo | ne 12.8. | 1.Máje
FK Náchod - FK Teplice
2.kolo | st 22.8. | Ledvice
FK Teplice - VOŠ Roudnice
14:00
3.kolo | pá 24.8. | Klíše
FK Ústí nad Labem - FK Teplice
12:15
1.kolo | ne 12.8. | 1.máje
FK Náchod - FK Teplice
17.08.2018 | Novák Jaroslav

U17: Tréninkový plán ( 20.8. - 26.8.2018 )

15.08.2018 | Novák Jaroslav

U17: FK Teplice vs. FC Minsk 2:1

13.08.2018 | Novák Jaroslav

U17: Tréninkový plán ( 13.8. - 19.8.2018 )

2.kolo | st 22.8. | Ledvice
FK Teplice - VOŠ Roudnice
16:15
4.kolo | ne 2.9. | Na Stínadlech
FK Teplice - SK Dynamo České Budějovice
12:00
4.kolo | ne 2.9. | Na Stínadlech
FK Teplice - SK Dynamo České Budějovice
13:45
4.kolo | ne 2.9. | TJ Oldřichov
FK Teplice - FK Litvínov
10:00
4.kolo | ne 2.9. | TJ Oldřichov
FK Teplice - FK Litvínov
10:00

Krátké zprávy

26.07.2017

V MOL Cupu vyzveme LOKO Vltaví

Ve druhém kole MOL Cupu se tepličtí fotbalisté utkají s LOKO Vltavín.
21.07.2017

S Jabloncem v TV

Utkání s Jabloncem se odehraje v neděli 13. srpna od 16:00 před kamerami ČT2.
16.06.2017

Odveta baráže dorostu

Baráž o dorosteneckou ligu má na programu odvetu. Teplice v sobotu hostí Liberec. Sledujte utkání online zde!

Tabulka FORTUNA:LIGY

P. Tým Z V R P S B
1. FC Viktoria Plzeň 5 5 0 0 7:1 15
2. AC Sparta Praha 5 4 1 0 11:3 13
3. SK Slavia Praha 5 4 0 1 11:3 12
4. FC Baník Ostrava 5 4 0 1 10:3 12
5. FC Fastav Zlín 5 3 1 1 7:5 10
6. 1.FC Slovácko 5 3 0 2 8:6 9
7. 1.FK Příbram 5 2 2 1 11:8 8
8. FK Jablonec 5 2 1 2 8:5 7
9. Bohemians Praha 1905 5 2 1 2 6:7 7
10. FK Mladá Boleslav 5 2 0 3 12:12 6
11. FC Slovan Liberec 5 1 3 1 5:5 6
12. FK Teplice 5 1 2 2 8:10 5
13. SK Sigma Olomouc 5 1 0 4 6:11 3
14. SFC Opava 5 0 1 4 4:14 1
15. MFK Karviná 5 0 0 5 4:14 0
16. FK Dukla Praha 5 0 0 5 4:15 0
AGC
Bílinská kyselka Ústecký kraj Fortuna Město Teplice Sambular Lanutti Amicom Puma Top4football